Математичний табір "Евріка"


Звіт пришкільного
математичного табору 

Термін роботи:  з 29.05.2018 по 04.06.2018 року
Керівник табору: Панасюк Катерина Миколаївна

Девіз: «Математику слід вивчати в школі ще й тією мето, щоб одержані знання були достатні для звичайних потреб у житті» (М.І.Лобачевський)

  Основною метою роботи було виробити стійкий інтерес до математики, відповідальне  ставлення до вивчення математики як науки, формування загальнокультурних та математичних компетентностей учнів.
Під час роботи табору велику увагу було звернуто на різноманітні форми роботи: ігри, конкурси, вікторини, квести, змагання КВК, розгадування ребусів, робота з кросвордами з метою розвитку в учнів уважності, спостережливості, ініціативи, підвищення інтересу до математики. Всі ці усні завдання діяли на учнів, мобілізуючи своєю простотою, створювали атмосферу змагань.
Позитивний ефект мало знайомство з досягненнями видатних математиків. Було приділено значну увагу найвидатнішому математику України М.П.Кравчуку (виготовлено альманах)
Усі запропоновані завдання мали математичну «таємницю» і сприяли кращому пізнанню світу, розвитку творчих здібностей, принесли дітям радість перемоги, сприяли підвищенню інтелектуального рівня.
Найбільше учням сподобались пізнавальні екскурсії по мальовничих околицях Літина з метою розширення кругозору, бережливого ставлення до природи та її багатств, де діти споглядали різноманітні  геометричні фігури в просторі, симетрію в будівництві та природі, паралельність та перпендикулярність.
Діти під час занять малювали цифрами та геометричними фігурами, виготовляли аплікації з фігур.


Немає коментарів:

Дописати коментар